Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
24 noiembrie 2014  Starea pietei : Predeschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 133
Numar tranzactii: 2.779
Volum: 25.275.033
Valoare totala: 35.102.550,18

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.949,7935,160,51%
  BET-TR 7.589,3738,400,51%
  BET-BK 1.312,6012,210,94%
  BETPlus 1.032,115,110,50%
  BET-FI 31.270,65175,720,57%
  BET-NG 700,943,400,49%
  BET-XT 628,843,790,61%
  ROTX 13.223,60168,121,29%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 21.11.2014 18:30:00
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  BRD
REGSI140904.5907.226.139,807,92007,90008,10007,99008,100017:59:508,10002,27
 
[+]  BRD
DEALSI4431.2903.407.191,007,90007,90007,90007,90007,900014:11:107,9200-0,25
 
[+]  FP
REGSI2283.295.2003.071.245,850,93100,92850,93850,93200,928517:57:160,9285-0,21
 
[+]  SNP
DEALSI37.000.0002.996.000,000,42800,42800,42800,42800,428012:31:010,42650,35
 
[+]  TGN
REGSI9011.6482.958.060,25254,5000252,8000254,5000253,9500254,000017:58:40254,00000,12
 
[+]  SNP
REGSI596.724.8002.890.107,690,42940,42700,43000,42980,429417:28:460,42940,68
 
[+]  TLV
REGSI1391.257.1102.138.927,081,70001,69501,71201,70201,707017:54:171,70700,47
 
[+]  SNG
DEALSI148.0001.632.000,0034,000034,000034,000034,000034,000016:51:3433,80000,59
 
[+]  SNG
REGSI8545.8021.555.850,7433,850033,850034,000033,970033,980017:54:0233,98000,53
 
[+]  EBS
RGSIInt'l30715.0691.402.154,8090,800090,800094,600093,050094,600017:59:1194,60004,19
 
[+]  EL
REGSI20590.1101.012.878,1611,180011,150011,350011,240011,200017:57:0511,20000,99
 
[+]  SIF2
DEALSI1600.000990.000,001,65001,65001,65001,65001,650016:26:541,62101,79
 
[+]  SIF5
DEALSI1500.000887.500,001,77501,77501,77501,77501,775016:51:331,76300,68
 
[+]  COTE
REGSI1412.556675.373,5553,700053,700053,800053,800053,800011:47:2953,80000,00
 
[+]  TEL
REGSI12519.439565.389,9429,150028,980029,390029,090028,980017:50:0028,9800-0,31
 
[+]  SIF3
REGSI1921.077.400277.191,030,25800,25500,26000,25730,259917:40:140,25990,74
 
[+]  SNN
REGSI11030.001237.039,487,95007,83007,99007,90007,900017:30:067,90000,00
 
[+]  SIF5
REGSI7397.940173.121,941,76201,76101,77901,76801,779017:50:001,77900,91
 
[+]  ALV
XRSIIntl-ATS1200120.200,00601,0000601,0000601,0000601,0000601,000017:51:17601,00002,46
 
[+]  ELMA
REGSI12420.20084.026,530,19910,19900,20000,20000,199517:18:450,1995-0,20
 
[+]  BMW
XRSIIntl-ATS320579.587,60377,5000377,5000388,5000388,2500388,500017:53:16388,25002,24
 
[+]  SIF2
REGSI6445.00073.971,001,65001,62501,65701,64401,649017:59:431,64901,73
 
[+]  SIF1
REGSI5248.94061.760,241,25101,25101,26501,26201,264017:56:391,26400,00
 
[+]  BVB
REGSII231.91959.256,3230,720030,610030,980030,880030,980015:50:3730,98000,91
 
[+]  SIF4
REGSI5657.30051.202,500,89000,88600,89900,89350,899017:50:000,89901,01
 
[+]  SCPS
REGSIII185.00042.925,000,50500,50500,50500,50500,505013:32:130,50500,00
 
[+]  SNO
REGSII2215.54038.502,592,20002,20002,56902,47802,569010:18:172,569014,28
 
[+]  AVZU
RGBSIII-R171.045.70032.963,860,03230,03150,03230,03150,032016:45:000,03201,59
 
[+]  CACU
XMBSIII-R83.70031.449,858,49008,49008,50008,50008,500014:09:138,500011,11
 
[+]  RPH
REGSI1979.40027.569,270,34900,34610,35600,34720,346116:52:330,3461-2,78
123456
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti