Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
22 iulie 2014  Starea pietei : Deschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 108
Numar tranzactii: 2.287
Volum: 21.711.455
Valoare totala: 28.274.867,17

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.900,5430,060,44%
  BET-BK 1.247,485,970,48%
  BETPlus 1.022,374,360,43%
  BET-FI 30.032,03215,990,72%
  BET-NG 690,386,220,91%
  BET-XT 622,163,210,52%
  ROTX 12.814,4960,860,48%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 22.07.2014 16:07:52
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  SNG
DEALSI1300.00010.155.000,0033,850033,850033,850033,850033,850014:42:3833,82000,09
 
[+]  FP
REGSI1315.130.3004.316.894,750,84250,83900,84400,84150,839515:43:330,8425-0,36
 
[+]  SIF3
REGSI4057.867.7002.512.839,340,31500,31000,32250,31940,320316:06:300,31501,68
 
[+]  TGN
DEALSI29.9272.054.889,00207,0000207,0000207,0000207,0000207,000015:09:38206,05000,46
 
[+]  EL
REGSI12397.9091.056.272,7610,780010,750010,810010,790010,780016:00:4210,77000,09
 
[+]  SIF1
REGSI164837.5101.021.963,141,19801,19801,23601,22001,226015:58:471,20002,17
 
[+]  TLV
DEALSI1520.720911.260,001,75001,75001,75001,75001,750012:05:161,75000,00
 
[+]  SNG
REGSI9725.933878.117,8434,000033,750034,000033,860033,900015:59:0433,82000,24
 
[+]  SIF1
DEALSI2640.000787.200,001,23001,23001,23001,23001,230013:29:381,20002,50
 
[+]  SNP
REGSI1051.596.500765.010,280,47400,47400,48140,47920,480116:00:330,47401,29
 
[+]  TGN
REGSI463.191661.240,05206,0000206,0000208,0000207,2000207,800016:06:19206,05000,85
 
[+]  EBS
RGSIInt'l336.521538.518,1083,050082,250083,050082,600082,750015:00:1482,20000,67
 
[+]  TEL
REGSI5225.146537.278,3721,450021,200021,450021,370021,440015:29:5721,20001,13
 
[+]  SNP
DEALSI11.000.000480.000,000,48000,48000,48000,48000,480013:23:110,47401,27
 
[+]  SIF2
REGSI96222.640300.655,521,32301,32301,35601,35001,353016:00:131,34200,82
 
[+]  SIF4
REGSI109294.300250.447,100,83000,82900,85900,85100,855015:59:470,84501,18
 
[+]  TLV
REGSI58104.960184.221,841,75001,73401,76701,75501,755016:04:291,75000,29
 
[+]  CMP
REGSII30277.300166.937,550,59000,59000,61000,60200,609016:05:250,58054,91
 
[+]  PPL
REGSII1159.100130.194,272,53002,20002,53002,20302,530014:49:012,200015,00
 
[+]  SNN
REGSI5915.497126.992,348,18008,15008,25008,19508,240015:14:428,18000,73
 
[+]  SIF5
REGSI9954.13099.068,991,79701,79701,83901,83001,833016:07:521,81900,77
 
[+]  BRD
REGSI87.00063.562,509,10009,04509,10009,08009,100014:55:179,10000,00
 
[+]  BRK
REGSI46336.30040.650,740,12000,11820,12170,12090,121115:59:320,11971,17
 
[+]  AMPL
XMBSIII-R309.98637.951,803,80003,80003,81003,80003,800014:09:203,80000,00
 
[+]  BVB
REGSII131.01529.437,9829,290028,900029,300029,000028,900015:59:0829,0000-0,34
 
[+]  ROCE
REGSII29191.50017.786,560,09290,09080,09380,09290,093815:27:050,09320,64
 
[+]  BUTU
XMBSIII-R32.60015.865,006,12006,10006,12006,10006,100010:50:446,5000-6,15
 
[+]  ARS
REGSII259.48015.185,801,60501,60001,61001,60201,600015:45:231,6060-0,37
 
[+]  UARG
RGBSIII-R83.82010.887,002,85002,85002,85002,85002,850015:24:512,85000,00
 
[+]  AMO
REGSII361.303.0009.476,310,00710,00700,00740,00730,007415:54:400,00714,23
12345
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti