Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
20 aprilie 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 100
Numar tranzactii: 1.536
Volum: 233.282.693
Valoare totala: 388.087.502,57

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.491,51-8,79-0,14%
  BET-BK 1.208,923,560,30%
  BET-C 3.290,781,610,05%
  BET-FI 28.099,34169,050,61%
  BET-NG 675,170,450,07%
  BET-XT 585,920,360,06%
  ROTX 12.759,4910,080,08%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 18.04.2014 18:00:01
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  TLV
DEALSI3220.461.500368.170.705,001,67001,67001,67001,67001,670016:17:501,8100-7,73
 
[+]  BRD
DEALSI21.100.0009.080.000,008,25008,25008,30008,25508,300016:33:488,4200-1,43
 
[+]  SNG
DEALSI3148.2445.084.769,2034,300034,300034,300034,300034,300013:17:0834,26000,12
 
[+]  FP
DEALSI12.000.0001.605.000,000,80250,80250,80250,80250,802512:35:130,8080-0,68
 
[+]  FP
REGSI601.468.7001.189.342,500,80850,80800,81000,81000,809018:00:010,80800,12
 
[+]  SNG
REGSI3212.168417.236,2234,150034,100034,340034,290034,340017:09:3034,26000,23
 
[+]  TLV
REGSI17191.500344.667,001,79601,79601,80001,80001,796018:00:011,8100-0,77
 
[+]  SNN
REGSI7428.298266.221,409,40009,36009,44009,41009,440018:00:019,36000,85
 
[+]  PRSN
RGBSIII-R1561.341.500211.903,800,15500,15440,16000,15800,159016:12:070,15353,58
 
[+]  TEL
REGSI4310.240187.526,2018,330018,200018,370018,310018,350018:00:0118,33000,11
 
[+]  ROCE
REGSII2432.075.000168.956,500,07770,07750,08470,08140,083717:48:370,07767,86
 
[+]  SIF3
REGSI57289.000147.649,250,51050,51000,51600,51100,510518:00:000,51000,10
 
[+]  BIO
REGSI34480.000144.803,950,30120,30120,30220,30170,302217:14:240,30130,30
 
[+]  SIF1
REGSI41127.000137.570,001,08501,08001,10001,08301,099018:00:001,08201,57
 
[+]  CMP
REGSII64235.000131.041,750,53750,53750,57900,55750,560015:42:270,52706,26
 
[+]  BCC
REGSI441.657.000108.185,750,06500,06410,06590,06530,065518:00:000,06500,77
 
[+]  SIF2
REGSI3979.500101.997,501,29501,27001,29801,28301,297017:48:241,29500,15
 
[+]  TGN
REGSI4130762.155,40203,5000201,5000203,5000202,4500202,900017:11:48204,0000-0,54
 
[+]  IMP
REGSI1168.50053.398,000,78400,77000,78400,77950,780016:55:100,78000,00
 
[+]  SIF4
REGSI3169.50049.481,250,72000,71000,72000,71200,719517:47:020,71001,34
 
[+]  BVB
REGSII201.67348.273,8328,860028,800029,110028,850028,800016:54:3028,9900-0,66
 
[+]  ELZY
RGBSIII-R139.00039.615,004,45004,39004,45004,40204,400016:38:034,40000,00
 
[+]  SCD
REGSII631.00035.889,501,15001,15001,16001,15801,160016:57:081,15000,87
 
[+]  SNP
REGSI3179.00035.422,300,44800,44700,45180,44840,451817:06:310,44850,74
 
[+]  EBS
RGSIInt'l730533.605,20110,0000110,0000110,5500110,2000110,500014:17:52109,40001,01
 
[+]  IPRU
RGBSIII-R2656.50024.725,150,43000,43000,44970,43760,449715:34:080,42505,81
 
[+]  SIF5
REGSI911.50022.063,501,92901,91501,92901,91901,928017:45:531,91000,94
 
[+]  BRK
REGSI22134.00015.249,250,11470,11210,11640,11380,113218:00:010,11310,09
 
[+]  UZT
REGSII224.30013.744,503,03003,00003,40003,19603,014016:32:113,3000-8,67
 
[+]  MARD
XMBSIII-R411.40011.335,050,95000,95001,00000,99001,000012:50:550,95005,26
12345
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti