Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
31 octombrie 2014  Starea pietei : Deschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 57
Numar tranzactii: 806
Volum: 3.537.880
Valoare totala: 9.304.097,40

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 7.014,8629,390,42%
  BET-TR 7.660,4032,100,42%
  BET-BK 1.293,303,910,30%
  BETPlus 1.039,383,780,37%
  BET-FI 31.280,78-15,57-0,05%
  BET-NG 702,263,200,46%
  BET-XT 632,512,170,34%
  ROTX 13.060,9889,340,69%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 31.10.2014 11:23:22
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  BRD
DEALSI2410.0003.280.000,008,00008,00008,00008,00008,000010:34:167,99000,13
 
[+]  TLV
REGSI1211.222.1802.178.911,001,77001,77001,79001,78301,785011:23:111,77000,85
 
[+]  EBS
RGSIInt'l1498.429733.546,9587,100086,300087,450087,050087,250011:22:3285,90001,57
 
[+]  FP
REGSI79709.900666.510,250,94000,93650,94000,93900,938511:11:460,93500,37
 
[+]  CNBC
XMBSIII-R154.366604.549,9211,120011,120011,120011,120011,120010:31:099,580016,08
 
[+]  TEL
REGSI5821.894591.010,7526,600026,600027,150026,990027,000011:18:0226,60001,50
 
[+]  TGN
REGSI251.107263.467,20238,0000238,0000238,1000238,0000238,100011:18:29237,80000,13
 
[+]  SNG
REGSI287.347250.338,7134,000034,000034,200034,070034,190011:20:5733,80001,15
 
[+]  BRD
REGSI3626.920215.000,708,00007,96508,03007,98507,980011:15:567,9900-0,13
 
[+]  SNP
REGSI16438.800191.786,360,43750,43700,43900,43710,437011:12:520,43700,00
 
[+]  EL
REGSI237.49689.821,1012,100011,950012,100011,980011,990011:22:3811,86001,10
 
[+]  SNN
REGSI309.22372.315,157,84007,82007,88007,84007,840011:11:327,80000,51
 
[+]  SIF3
REGSI20164.90044.349,830,26990,26800,26990,26890,269711:18:180,26930,15
 
[+]  DBK
XRSIIntl-ATS718119.797,60108,1500108,1500110,5500109,4000110,500011:23:03108,15002,17
 
[+]  BVB
REGSII662118.508,0429,900029,610029,990029,800029,800010:46:4729,60000,68
 
[+]  FOJE
XMBSIII-R461.6409.876,437,58005,48007,58006,02006,000011:22:038,4700-29,16
 
[+]  SIF5
REGSI64.9108.850,361,80501,79601,81001,80301,796010:43:471,8050-0,50
 
[+]  BCC
REGSI11104.0008.307,550,08000,07970,08010,07990,079711:11:190,0809-1,48
 
[+]  PRSN
RGBSIII-R1765.7008.187,460,12320,12320,12500,12460,125011:22:050,12291,71
 
[+]  RMAR
XMBSIII-R63.9598.177,151,99001,99002,10002,07002,100010:46:531,650027,27
 
[+]  SIF2
REGSI53.5105.749,391,63801,63801,63901,63801,639010:35:411,63800,06
 
[+]  SIF1
REGSI43.5004.367,651,24401,24401,24901,24801,248011:19:261,23700,89
 
[+]  IMP
REGSI12.5003.225,001,29001,29001,29001,29001,290009:57:481,29000,00
 
[+]  AVZU
RGBSIII-R2100.0003.000,000,03000,03000,03000,03000,030010:14:200,03000,00
 
[+]  OMV
XRSIIntl-ATS1262.874,30110,5500110,5500110,5500110,5500110,550010:30:43109,20001,24
 
[+]  SATU
XMBSIII-R67902.858,503,48003,48003,75003,62003,750010:30:222,870030,66
 
[+]  SIF4
REGSI23.2002.781,200,86900,86900,87100,86900,871010:18:110,87100,00
 
[+]  COTE
REGSI1392.028,0052,000052,000052,000052,000052,000010:21:2352,00000,00
 
[+]  BUTU
XMBSIII-R12581.548,006,00006,00006,00006,00006,000011:04:067,0000-14,29
 
[+]  BRK
REGSI110.0001.218,000,12180,12180,12180,12180,121809:57:020,12100,66
123
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti