Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
26 noiembrie 2014  Starea pietei : Deschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 122
Numar tranzactii: 3.147
Volum: 31.530.515
Valoare totala: 25.890.372,16

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.965,57-11,71-0,17%
  BET-TR 7.606,60-12,79-0,17%
  BET-BK 1.311,05-2,24-0,17%
  BETPlus 1.033,87-1,48-0,14%
  BET-FI 31.318,76-33,30-0,11%
  BET-NG 700,20-3,67-0,52%
  BET-XT 629,51-1,41-0,22%
  ROTX 13.220,5018,130,14%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 26.11.2014 17:38:02
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  SNP
DEALSI415.349.0006.561.697,500,42750,42750,42750,42750,427517:04:180,4300-0,58
 
[+]  SNG
REGSI620133.9634.478.891,9733,900033,250034,140033,430033,300017:37:2933,7000-1,19
 
[+]  FP
REGSI1363.013.0002.813.114,650,93000,93000,93600,93350,936017:36:180,93000,65
 
[+]  FP
DEALSI13.000.0002.805.000,000,93500,93500,93500,93500,935016:56:200,93000,54
 
[+]  EL
REGSI145218.2242.532.074,5711,680011,470011,720011,600011,640017:37:0011,8000-1,36
 
[+]  EBS
RGSIInt'l11516.8881.608.833,7595,000094,500095,550095,250095,000017:32:0794,00001,06
 
[+]  ASCE
POFBVIII-R165.0001.170.000,0018,000018,000018,000018,000018,000016:46:5910,300074,76
 
[+]  TLV
REGSI100298.490504.157,431,69901,67501,70001,68901,680017:34:521,7000-1,18
 
[+]  MOIB
XDEALIII-R11.500.000450.000,000,30000,30000,30000,30000,300012:44:160,30000,00
 
[+]  TGN
REGSI701.786449.827,60254,0000250,9000254,4000251,8500251,000017:37:37254,0000-1,18
 
[+]  BRD
REGSI5048.740401.839,808,31008,20008,34008,24508,250017:27:318,3000-0,60
 
[+]  SNP
REGSI60770.700328.570,990,43000,42600,43000,42630,426017:36:430,4300-0,93
 
[+]  TEL
REGSI12411.569324.782,7128,190027,980028,470028,070028,000017:35:0628,1000-0,36
 
[+]  SIF2
REGSI134157.530255.391,231,64301,61501,64401,62101,630017:16:301,6400-0,61
 
[+]  BVB
REGSII645.085159.447,0831,210031,210031,610031,360031,400017:17:4931,20000,64
 
[+]  SIF3
REGSI142515.700132.410,870,25750,25600,25900,25680,257017:33:250,25700,00
 
[+]  TBM
REGSI3354.404.800128.664,330,02650,02650,03050,02920,030517:35:390,026614,66
 
[+]  SIF1
REGSI7199.960126.602,501,26101,26001,28501,26701,276017:24:051,2840-0,62
 
[+]  COTE
REGSI122.218121.841,2054,700054,700055,000054,950055,000013:28:3654,90000,18
 
[+]  SIF4
REGSI58115.300105.051,000,90600,90300,91400,91100,911517:15:160,91150,00
 
[+]  SNN
REGSI539.28273.592,337,99007,90007,99007,93007,920017:27:487,9900-0,88
 
[+]  SIF5
REGSI8240.43071.431,291,77501,76301,77601,76701,763017:16:051,7820-1,07
 
[+]  MCAB
XMBSIII-R289.81546.617,564,82004,69005,00004,75004,880014:30:354,79001,88
 
[+]  BIO
REGSI1551.00014.282,500,28000,27900,28100,28000,281017:28:370,28000,36
 
[+]  IMP
REGSI1011.10014.082,901,30601,26501,30601,26901,265015:10:461,3200-4,17
 
[+]  ELMA
REGSI367.40013.546,500,20100,20000,20100,20100,201013:08:340,20000,50
 
[+]  PRSN
RGBSIII-R36114.70012.500,580,11060,10720,11060,10900,109915:44:470,1110-0,99
 
[+]  DAFR
REGSII43659.10012.134,710,01830,01830,01860,01840,018617:38:020,01793,91
 
[+]  BCC
REGSI14144.40011.497,900,08050,07930,08050,07960,080516:41:000,08000,63
 
[+]  BRK
REGSI2992.20011.003,830,12000,11900,12090,11930,120116:26:130,1210-0,74
12345
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti