Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
21 septembrie 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 118
Numar tranzactii: 4.485
Volum: 32.474.392
Valoare totala: 52.744.303,18

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 7.203,72-9,09-0,13%
  BET-TR 7.866,650,000,00%
  BET-BK 1.313,462,590,20%
  BETPlus 1.067,04-1,44-0,13%
  BET-FI 30.641,607,830,03%
  BET-NG 734,29-0,25-0,03%
  BET-XT 645,05-0,65-0,10%
  ROTX 13.273,05-14,58-0,11%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 19.09.2014 18:30:01
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  FP
DEALSI113.500.00012.622.500,000,93500,93500,93500,93500,935016:41:170,93100,43
 
[+]  EL
REGSI503677.0718.808.596,3212,950012,900013,200013,010013,010017:56:3612,90000,85
 
[+]  FP
REGSI2776.373.8005.969.487,550,93750,93350,94250,93650,935017:56:590,93100,43
 
[+]  BRD
DEALSI4540.0004.698.000,008,70008,70008,70008,70008,700015:46:108,70000,00
 
[+]  TGN
REGSI26317.3414.001.744,15228,2000228,2000231,8000230,7500231,000017:58:23227,50001,54
 
[+]  SNG
REGSI16999.5723.616.757,5336,480036,200036,480036,320036,200017:59:1236,3300-0,36
 
[+]  TLV
REGSI1621.831.9103.177.787,491,73501,73001,73901,73501,730017:58:551,7350-0,29
 
[+]  TEL
REGSI36497.4552.560.541,6825,500025,500026,490026,270026,200017:52:3525,40003,15
 
[+]  SNN
REGSI604247.1212.168.051,868,56008,56008,86008,77508,730017:56:208,53002,34
 
[+]  EBS
RGSIInt'l14115.2501.322.080,8086,650085,900087,600086,700087,600017:50:0586,65001,10
 
[+]  SNP
REGSI1902.293.6001.065.695,560,46770,45750,47050,46460,457517:50:020,4669-2,01
 
[+]  BRD
REGSI7793.650814.290,808,70008,65508,74008,69508,655017:50:018,7000-0,52
 
[+]  SIF3
REGSI3201.988.000551.498,430,28000,27500,28010,27740,277017:58:460,2800-1,07
 
[+]  SIF5
REGSI133104.290186.448,101,80001,77001,80501,78801,799017:50:041,8000-0,06
 
[+]  SIF4
REGSI83148.400121.690,800,82500,81500,82900,82000,820017:34:180,8245-0,55
 
[+]  SIF2
REGSI5375.460111.105,191,47001,46801,48101,47201,475017:36:131,47500,00
 
[+]  SIF1
REGSI7078.99096.602,311,23601,21801,23601,22301,228015:47:411,22000,66
 
[+]  DBK
XRSIIntl-ATS2668485.113,95122,6000122,6000124,7500124,4500124,750018:24:26121,45002,72
 
[+]  BRK
REGSI49611.00079.654,970,13000,12950,13180,13040,130517:12:400,13000,38
 
[+]  CERE
RGBSIII-R2470.60063.481,900,88000,88000,94900,89900,900016:45:000,88002,27
 
[+]  BCC
REGSI60711.90062.045,390,08700,08670,08790,08720,087517:58:110,0880-0,57
 
[+]  PTR
REGSII13109.40060.720,100,55800,55000,56000,55500,560017:34:150,53704,28
 
[+]  ATB
REGSI2698.10057.026,650,59450,58000,59550,58150,585016:21:190,5950-1,68
 
[+]  BVB
REGSII351.75854.003,3230,610030,610030,980030,720030,700017:57:1030,60000,33
 
[+]  MCAB
XMBSIII-R248.48144.756,115,35005,25005,45005,28005,400013:19:205,25002,86
 
[+]  RTRA
REGSII10109.40036.817,280,33680,33510,33680,33650,335112:20:140,3369-0,53
 
[+]  PRSN
RGBSIII-R67267.70031.854,890,11900,11620,12000,11900,119015:41:410,1195-0,42
 
[+]  ROCE
REGSII51271.30026.036,310,09800,09340,09820,09600,096017:44:500,0971-1,13
 
[+]  ELMA
REGSI17122.80024.835,260,20400,20000,20400,20220,202117:25:050,20001,05
 
[+]  ALT
REGSII20561.50024.659,220,04300,04300,04580,04390,045717:44:450,04306,28
12345
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti