Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
25 octombrie 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 100
Numar tranzactii: 2.356
Volum: 8.626.923
Valoare totala: 15.196.987,01

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 7.044,76-22,18-0,31%
  BET-TR 7.693,04-24,23-0,31%
  BET-BK 1.287,290,530,04%
  BETPlus 1.043,30-3,20-0,31%
  BET-FI 31.129,12102,190,33%
  BET-NG 706,94-4,43-0,62%
  BET-XT 634,14-1,43-0,22%
  ROTX 12.918,8040,120,31%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 24.10.2014 18:30:00
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  EBS
RGSIInt'l29329.3342.404.090,5080,250080,150082,600081,950082,200017:59:5880,30002,37
 
[+]  SNG
REGSI16359.5712.056.711,7234,750034,310034,750034,530034,310017:59:3534,8900-1,66
 
[+]  FP
REGSI1672.138.0002.010.493,700,94000,93550,94300,94050,937517:57:400,9400-0,27
 
[+]  SNG
DEALSI150.0001.727.500,0034,550034,550034,550034,550034,550012:30:2834,8900-0,97
 
[+]  SNP
REGSI993.009.3001.325.793,220,44000,43900,44150,44060,439017:32:480,43810,21
 
[+]  EL
REGSI114103.7561.280.147,8412,400012,240012,450012,340012,300017:50:0012,4900-1,52
 
[+]  TGN
REGSI913.084723.038,85233,8500228,1000236,0000234,4500236,000017:37:42233,90000,90
 
[+]  TGN
DEALSI23.000700.500,00233,0000233,0000234,0000233,5000234,000012:36:59233,90000,04
 
[+]  TEL
REGSI10623.135623.734,4526,560026,560027,010026,960026,990017:57:1427,0000-0,04
 
[+]  SIF2
REGSI149262.520418.450,681,57101,56501,64901,59401,615017:51:201,58002,22
 
[+]  TLV
REGSI53164.210290.144,801,74501,74501,76901,76701,768017:50:001,76800,00
 
[+]  SIF3
REGSI1271.031.900274.427,250,26800,26450,26970,26590,264717:50:000,2661-0,53
 
[+]  DBK
XRSIIntl-ATS312.435273.517,45113,0000111,8500113,0000112,3500112,600017:59:53112,10000,45
 
[+]  SNN
REGSI15731.598246.713,187,86007,76007,90007,81007,790017:50:007,8400-0,64
 
[+]  SIF1
REGSI81161.360198.723,011,22401,21701,24401,23201,240017:39:401,24000,00
 
[+]  BRD
REGSI3419.530159.121,658,16008,10008,16008,15008,150017:55:318,10000,62
 
[+]  SIF4
REGSI42129.400108.255,250,82650,82650,84250,83650,842517:43:340,83850,48
 
[+]  SIF5
REGSI5927.29049.420,631,81001,79101,82001,81101,820017:59:141,81200,44
 
[+]  BAYN
XRSIIntl-ATS310348.581,00472,0000471,6500472,0000471,6500471,650016:57:46445,00005,99
 
[+]  AAPL
XRSAIntl-ATS312043.644,00363,7000363,7000363,7000363,7000363,700017:55:56360,50000,89
 
[+]  BRCR
RGBSI-R1575.30041.144,050,53000,53000,55050,54650,550015:44:460,55000,00
 
[+]  ELMA
REGSI12152.40030.478,430,19970,19970,20000,20000,200010:18:100,19801,01
 
[+]  ALBZ
RGBSIII-R2188.90023.990,180,26770,26770,27000,26990,270015:34:070,26880,45
 
[+]  ROCE
REGSII23134.30014.080,690,10700,10410,10700,10480,104917:44:230,1060-1,04
 
[+]  CEON
REGSII5218.80012.391,600,70000,64000,70000,65900,679517:55:280,7000-2,93
 
[+]  BRK
REGSI1585.60010.528,330,12360,12210,12370,12300,122117:40:170,12210,00
 
[+]  MCAB
XMBSIII-R131.7609.071,945,05005,05005,18005,15005,180015:08:145,01003,39
 
[+]  BCC
REGSI37106.7008.487,940,08000,07900,08000,07950,079717:29:510,0799-0,25
 
[+]  AVZU
RGBSIII-R28270.3008.111,910,03000,03000,03100,03000,030416:13:020,03001,33
 
[+]  ELZY
RGBSIII-R31.8406.827,183,71003,70203,84903,71003,849014:08:363,70104,00
1234
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti