Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
1 august 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 124
Numar tranzactii: 3.347
Volum: 33.239.847
Valoare totala: 28.198.502,28

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.918,97-16,76-0,24%
  BET-BK 1.265,240,300,02%
  BETPlus 1.025,66-1,43-0,14%
  BET-FI 30.290,5284,090,28%
  BET-NG 692,71-2,00-0,29%
  BET-XT 625,36-1,19-0,19%
  ROTX 12.920,690,520,00%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 31.07.2014 18:30:00
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  FP
REGSI1477.120.6005.940.185,450,82800,82800,83600,83400,836017:58:500,82800,97
 
[+]  FP
DEALSI23.821.0003.174.230,000,83000,83000,83200,83050,832012:30:120,82800,48
 
[+]  SIF2
REGSI1911.481.2902.042.073,871,37301,36501,38201,37901,380017:51:301,37000,73
 
[+]  SNP
DEALSI14.000.0001.920.000,000,48000,48000,48000,48000,480015:52:210,4825-0,52
 
[+]  SNG
REGSI10245.4261.541.404,0733,890033,870033,990033,930033,900017:59:5033,9600-0,18
 
[+]  EBS
RGSIInt'l17415.7691.371.962,5585,650085,650087,750087,000086,600017:43:2485,70001,05
 
[+]  SIF3
REGSI2544.222.8001.348.987,790,32070,31750,32200,31950,321017:50:000,3220-0,31
 
[+]  TLV
REGSI110726.2701.308.767,471,80201,79601,81001,80201,798017:59:311,8100-0,66
 
[+]  SIF1
DEALSI11.000.0001.250.000,001,25001,25001,25001,25001,250012:09:241,24000,81
 
[+]  SIF5
REGSI307571.5501.090.762,481,89601,89601,92901,90801,906017:58:091,89300,69
 
[+]  SIF1
REGSI95787.730976.927,601,24401,23301,24501,24001,234017:56:191,2400-0,48
 
[+]  EL
REGSI15978.727865.635,7111,000010,950011,010011,000011,000017:50:5111,0100-0,09
 
[+]  TGN
DEALSI23.500733.400,00209,9500209,0000209,9500209,5500209,000016:05:31209,4500-0,21
 
[+]  SNP
REGSI761.481.700711.434,320,48250,47700,48400,48010,479917:50:010,4825-0,54
 
[+]  TEL
REGSI14931.109673.457,8121,800021,500021,890021,650021,600017:51:1621,8000-0,92
 
[+]  TGN
REGSI973.047636.907,90209,4500208,1000210,0000209,0500209,000017:50:01209,4500-0,21
 
[+]  BRD
REGSI11969.540625.982,659,00008,95009,10009,00009,000017:44:019,1000-1,10
 
[+]  CAXY
XDEALIII-R150.000400.000,008,00008,00008,00008,00008,000011:07:330,60001.233,33
 
[+]  SITS
XMBSIII-R167.140302.130,004,50004,50004,50004,50004,500010:53:254,500028,57
 
[+]  SIF4
REGSI83207.300174.853,750,84800,83950,84900,84350,840017:50:020,8490-1,06
 
[+]  ATB
REGSI30207.900119.299,100,57200,56000,57400,57400,574017:01:500,55902,68
 
[+]  VNC
REGSII51.635.900114.533,710,07000,07000,07120,07000,071211:37:550,07001,71
 
[+]  BVB
REGSII503.36996.960,3129,000028,600029,000028,780028,800017:05:1729,0000-0,69
 
[+]  ADS
XRSIIntl-ATS9434793.136,40283,4000263,0000283,4000268,4000263,000018:24:31314,4500-16,36
 
[+]  TBM
REGSI2162.621.70078.498,480,02830,02830,03110,02990,029117:44:090,02803,93
 
[+]  UARG
RGBSIII-R2522.88068.590,022,94902,94903,00002,99803,000013:32:222,81006,76
 
[+]  UNIT
XMBSIII-R29.11350.121,505,50005,50005,50005,50005,500014:33:405,500010,00
 
[+]  BCC
REGSI34668.10047.780,190,07140,07110,07180,07150,071516:32:060,0719-0,56
 
[+]  ELMA
REGSI14215.40044.207,750,20750,20400,20750,20520,207517:34:160,20750,00
 
[+]  SCPS
REGSIII185.00042.500,000,50000,50000,50000,50000,500015:05:570,49002,04
12345
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti