Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
20 august 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 133
Numar tranzactii: 3.638
Volum: 22.943.580
Valoare totala: 23.692.027,67

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 7.074,4715,060,21%
  BET-BK 1.271,174,260,34%
  BETPlus 1.048,172,480,24%
  BET-FI 30.290,83167,120,55%
  BET-NG 713,462,390,34%
  BET-XT 635,151,990,31%
  ROTX 13.176,4718,220,14%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 20.08.2014 18:30:00
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  FP
DEALSI28.500.0007.440.000,000,87550,87500,87550,87550,875017:33:530,87500,00
 
[+]  SNG
REGSI243140.9595.090.181,6135,980035,950036,200036,110036,200017:52:2435,98000,61
 
[+]  TEL
REGSI18065.3851.517.373,6323,120023,110023,290023,210023,200017:50:4523,12000,35
 
[+]  FP
REGSI1211.625.3001.422.448,750,87500,87250,87650,87500,875017:50:030,87500,00
 
[+]  TGN
REGSI2395.7951.297.256,40220,0000220,0000224,5000223,8500223,500017:50:01221,00001,13
 
[+]  TLV
REGSI124717.8601.275.704,891,77901,77001,79001,77701,790017:50:031,77101,07
 
[+]  SNN
REGSI330159.2691.210.673,807,63007,58007,68007,60007,600017:50:467,58000,26
 
[+]  SIF2
REGSI144774.4901.125.672,921,43101,43101,47001,45301,470017:50:011,45001,38
 
[+]  SIF3
REGSI3622.400.900693.414,460,28800,28500,29700,28880,294917:50:000,28603,11
 
[+]  SNP
REGSI851.383.000669.876,400,48000,48000,48500,48440,484017:50:010,4844-0,08
 
[+]  BRD
REGSI8724.960220.253,558,89008,80008,89008,82508,800017:59:178,8950-1,07
 
[+]  EBS
RGSIInt'l262.459209.011,1085,450084,700085,450085,000085,000016:42:1185,2000-0,23
 
[+]  EL
REGSI5217.533193.367,6811,000011,000011,040011,030011,040017:50:3011,0500-0,09
 
[+]  SIF1
REGSI77150.830186.656,201,23201,23001,25701,23801,257017:50:011,23501,78
 
[+]  ALBZ
RGBSIII-R85621.400169.304,020,26500,26100,28000,27250,279516:21:190,26256,48
 
[+]  RTRA
REGSII114490.600155.035,640,32350,31500,32700,31600,325017:50:030,32500,00
 
[+]  MCAB
XMBSIII-R4323.591125.081,845,75005,25005,75005,30005,250015:13:195,22000,57
 
[+]  SIF4
REGSI52139.300115.809,800,83000,83000,83900,83150,831017:50:030,8395-1,01
 
[+]  ELZY
RGBSIII-R314.50058.897,504,19904,00004,20004,06204,000010:21:244,00000,00
 
[+]  VNC
REGSII87563.30045.938,580,07720,07510,08490,08160,082317:50:010,074210,92
 
[+]  AER
UNLSNelistate233.60945.528,3212,200012,200013,000012,620012,480014:50:1711,90004,87
 
[+]  SIF5
REGSI8222.71040.557,831,77201,77001,79001,78601,785017:51:401,7930-0,45
 
[+]  COTE
REGSI1270135.045,6549,900049,900050,050049,990050,000013:24:4749,00002,04
 
[+]  BVB
REGSII211.00529.152,1429,000028,920029,100029,010029,010017:16:4129,1000-0,31
 
[+]  PRSN
RGBSIII-R21218.70028.374,710,13190,12960,13190,12970,131016:26:100,13000,77
 
[+]  DAFR
REGSII1131.266.40027.950,370,02240,02130,02280,02210,022517:36:570,02240,45
 
[+]  COMI
REGSII57342.70021.818,850,06500,06270,06590,06370,064516:22:480,06302,38
 
[+]  ATB
REGSI1532.10018.305,100,57000,56800,57500,57050,575017:43:040,57500,00
 
[+]  OIL
REGSI57162.10016.267,990,10290,10000,10290,10040,101017:50:000,1029-1,85
 
[+]  SRT
REGSII1051.432.10015.813,050,01050,01020,01170,01100,011217:50:000,01029,80
123456
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti